Abonament

Dlaczego płatność za usługę jest w formie abonamentu?

  • System znajduje się w całości na naszych serwerach, które przejmują całe obciążenie związane z obsługą komunikacji ze sklepami / Allegro / eBay / kurierami. Serwery wymagają ciągłego utrzymania i modernizacji. Dlatego też wysokość abonamentu zależna jest od obciążenia, jakie generuje konto. Forma abonamentu umożliwia dostosowanie ceny do obciążenia, jakie generuje konto klienta (zależnie od ilości zamówień i aukcji). Mały sprzedawca zapłaci mniej niż duży, dobrze prosperujący sklep, który generuje dużo większe obciążenie.
  • System jest cały czas rozwijany i na bieżąco dostosowywany do zmian w Allegro, eBay oraz u przewoźników. Miesięczna opłata umożliwia ciągłe wprowadzanie aktualizacji (kilka razy w miesiącu pojawiają się nowe funkcje i aktualizacje). Można je śledzić na naszym blogu: baselinker.blogspot.com
  • W cenie abonamentu zawarta jest pełna pomoc techniczna na cały okres używania systemu.

Jak zmienić dane firmy, widoczne na fakturze?

Dane firmy, widoczne na fakturach, które od nas dostajesz możesz zmienić w dziale Konto/inne → Moje konto → Dane do faktury.

 

Dane firmy, widoczne na Twoich fakturach możesz zmienić w dziale Manager zamówień → Faktury → Ustawienia.

Ile będzie wynosił mój abonament miesięczny?

Faktury wystawiają się automatycznie. Pierwszą fakturę otrzymasz miesiąc po aktywacji konta. Wysokość abonamentu jest adekwatna do obciążenia, jakie generuje Twoje konto (zależnie od ilości aukcji lub ilości zamówień w danym okresie rozliczeniowym).  Szczegółowy cennik dostępny jest na naszej stronie http://baselinker.com/cennik/ 

W jaki sposób naliczany jest abonament (liczba zamówień)?

Kwotę abonamentu system wybiera automatycznie, na podstawie ilości aukcji lub sumy wszystkich zamówień w danym okresie rozliczeniowym. Liczba zamówień obejmuje sumę zamówień ze wszystkich źródeł.

 

Jednak zamówienia z Allegro i eBay różnią się sposobem naliczania od innych zamówień. Przykładowo – klient zakupił 6 przedmiotów na 3 różnych aukcjach:

  • aukcja 1 – 3 sztuki
  • aukcja 2 – 2 sztuki
  • aukcja 3 – 1 sztuka

System policzy taki zakup jako 3 zamówienia, ponieważ odwołał się do Allegro/eBay trzykrotnie po dane o zamówieniu, tak jakby były to osobne zamówienia.

W jaki sposób opłacić abonament za pomocą przelewu tradycyjnego?

Wykonaj następujące kroki:

 

1. W panelu sprzedawcy przejdź do działu Konto/Inne  → Abonament i płatności.

 

2. W sekcji ‚Status konta’ wybierz niebieski przycisk ‚Zapłać”

 

3. Wybierz opcję Dotpay.pl

 

4. Następnie wybierz opcję ‚Płatności gotówkowe – Przekaz – przelew bankowy’ i pobierz blankiet

 

 

5. Wykonaj przelew tradycyjny na dane podane na blankiecie. Gotowe 🙂 Płatność powinna zostać zaksięgowana w ciągu kilku dni.