Integracje

Paragony – drukarka fiskalna

Wtyczka „Paragony – drukarka fiskalna” umożliwia generowanie paragonów na drukarkach fiskalnych. W systemie obsługiwane są wszystkie drukarki producenta Posnet oraz innych producentów zgodne z protokołem Thermal. Do działania wtyczka wymaga zewnętrznego programu FiscalModuleBaselinker firmy Garisoft. Program jest płatny jednorazowo 499zł firmie Garisoft.

 

Jeśli chcesz zamówić program, otrzymać wersję demonstracyjną lub zapytać o zgodność z wybranym modelem drukarki, wyślij wiadomość pod adres [email protected] Licencja programu pozwala na instalację na jednym wybranym komputerze. Instalację można przeprowadzić samodzielnie zgodnie z instrukcją lub zlecić ją firmie Garisoft, umożliwiając zdalny dostęp do komputera (dodatkowy koszt w wysokości 60zł).

 

Moduł można włączyć w dziale Integracje  →  Dodaj integrację  → Pozostałe  → Paragony drukarka fiskalna  →  Aktywuj.

 

Po aktywowaniu wtyczki na karcie zamówienia widoczny jest nowy przycisk, tworzący paragon. Znajduje się on pod przyciskiem generującym fakturę i ma analogiczne działanie.

 

W systemie BaseLinker nie ma żadnych dodatkowych kosztów związanych z używaniem tej wtyczki. Opłata jednorazowa za zewnętrzny program pobierana jest przez twórcę programu FiscalModuleBaselinker – firmę Garisoft.