Paragony – drukarka fiskalna

Integracja Paragony – drukarka fiskalna umożliwia generowanie paragonów na drukarkach fiskalnych. W systemie obsługiwane są wszystkie drukarki producenta Posnet oraz innych producentów zgodne z protokołem Thermal.

 

Do działania wtyczka wymaga zewnętrznego programu integrującego drukarkę. Aktualnie program taki oferuje dwóch producentów:

  • FiscalModuleBaseLinker – koszt 499 PLN netto, opłata jednorazowa, licencja na jeden komputer.
  • InspigoFiscal – koszt 499 PLN netto, opłata jednorazowa, licencja na wiele komputerów.

Instalację można przeprowadzić samodzielnie zgodnie z instrukcją lub zlecić ją twórcy danej integracji.

 

Jeśli chcesz zamówić program, otrzymać wersję demonstracyjną lub zapytać o zgodność z wybranym modelem drukarki, skontaktuj się bezpośrednio z twórcą danej integracji. Kontakt znajdziesz w panelu.

 

Moduł można włączyć w dziale Integracje  →  Dodaj integrację  → Pozostałe  → Paragony drukarka fiskalna  →  Aktywuj.

 

Po aktywowaniu wtyczki na karcie zamówienia widoczny jest nowy przycisk, tworzący paragon. Znajduje się on pod przyciskiem generującym fakturę i ma analogiczne działanie.

 

W systemie BaseLinker nie ma żadnych dodatkowych kosztów związanych z używaniem tej wtyczki. Opłata jednorazowa za zewnętrzny program pobierana jest przez twórcę zewnętrznej integracji.

 

FAQ

Drukarka fiskalna nie drukuje paragonów. Co mam zrobić?

Za integrację „Paragony – drukarka fiskalna” odpowiadają zewnętrzne firmy.  W takim wypadku należy wysłać wiadomość bezpośrednio do twórcy danej integracji.

 

Jeżeli w logach pojawia się informacja o braku połączenia z API BaseLinkera, to warto spróbować podpiąć wtyczkę jeszcze raz, upewniając się, iż podany jest poprawny token API widoczny w dziale Moje konto → API.